Дивимося у майбутнє

розміщено в: Новини | 0

2018-2019 навчальний рік для групи 262 ПО КТ особливий. Він – завершальний. Майбутні випускники стануть майстрами виробничого навчання, програмістами. Їх молодечий запал, енергія потрібні нашій державі. Усвідомлення свого призначення юнаки і дівчата ще раз підкреслили на Першому уроці, що проводився за темою «Дивимося у майбутнє».

Готувалися до цього уроку разом – куратор групи і студенти – майбутні педагоги.

На дошці гасло: «Молодість – це мрія. Це – віра. Це –тяга до подвигу. Це – лірика та романтика. Це – великі плани на майбутнє. Це – початок усіх перспектив» (Н. Хікмет). І все, про що говорили на цьому уроці, було підтвердженням цих слів.

Цікавим був виступ студента Соловйова Костянтина, який презентував результати Всеукраїнського соціологічного дослідження з питання «Молодь України 2018»); Климухіна Альона презентувала матеріал «27 причин любити Україну».

В унісон гаслу уроку прозвучав вірш Л. Красоткіної «Молодість» у виконанні Яцюк Рити. А поезія Л. Костенко «Крила» у виконанні Б. Ступки торкнулася душі кожного з присутніх.

Говорили про Україну та її здобутки, про реформування освіти і «Нову українську школу», про відповідальність за долю держави та її майбутнє. Нехай же воно буде світлим та романтичним, безхмарним та мирним, а навчання в технікумі стане початком усіх перспектив.

Також привітали студентів, які на урочистостях, присвячених Дню знань, були нагороджені грамотами за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті, – Соловйова Костянтина, Климухіну Альону, Лавренченка Олексія і Зайчука Максима.

Закінчився урок рядками вірша Л. Костенко «Життя іде і все без коректур»:

…А ми живі, нам треба поспішати.

Зробити щось, лишити по собі…

Нам є чим пишатися – наша історія надзвичайно багата, майбутні фахівці мають готуватися до свого власного внеску у здобутки України.

Тож впевнено дивімося у майбутнє!