День добра

розміщено в: Новини | 0

Життя таке коротке.

Поспішайте творити добро.

О. Довженко

 

DSC05193

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною й водночас такою потрібною, робив свій внесок у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу.

16 травня 2015 року студентське самоврядування Первомайського індустріально-педагогічного технікуму долучилося до Всеукраїнської молодіжної акції «День добра». Метою заходу було об’єднання міст України, популяризація практики здійснення добрих вчинків та інформування про діяльність Українського молодіжного форуму, який став ініціатором акції. Акція проходила під гаслом: «Створи добро – зроби добро».

Студентська молодь виступила із закликом творити добрі вчинки. Проведення різноманітних благодійних акцій студентами ПІПТу стало доброю традицією. Юнаки та дівчата вже неодноразово виступали ініціаторами різноманітних заходів, зокрема, свято Святого Миколая, допомога малозабезпеченим родинам до Великодніх свят, а також ряду інших заходів. До Дня добра теж було організовано певну роботу.

На території нашого району не так давно відкрито філію Благодійного Фонду Олександра Романовського, котрий займається наданням гуманітарної допомоги сім’ям вимушених переселенців та незахищеним верствам населення. Дякуючи Фонду за небайдужість, студенти неодноразово допомагали у фасуванні продуктових наборів, адже підтримка кожного зараз дуже важлива.

У сучасному галасливому світі, в теперішньому ритмі життя ми часто забуваємо про духовність. Але ж насправді наше життя без неї неможливе. Дякувати Богу, на Землі є істинно надзвичайні місця, де кожна людина може переосмислити своє життя, знайти примирення з собою та світом. Одним з таких місць є, без сумніву, церква Святої Матрони. У складний для нас, первомайських студентів, час церква відгукнулася на наше прохання про допомогу. І ми радіємо тому, що активісти технікуму теж допомогли церкві у благоустрої території, бо ця праця спрямована на благо людей.

22 травня студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму були запрошені до Рубіжанського обласного навчально-реабілітаційного центру «Кришталик», де відбувся творчий звіт колективу про кращі справи за рік під назвою «Свято честі». У залі – діти, вчителі, гості, члени попечительської ради. Перед присутніми виступила директор центру Н.А.Колодна, яка наголосила на тому, що лише у гарних справах виростає гарна людина і що даний захід – це останній штрих до творчого портрета колективу. А далі – урочисте вручення грамот і призів за минулий навчальний рік. Дітей нагороджували за відзнаку в різних сферах: навчання, активна участь у житті школи та багато іншого.
І це не просто вручення, було в ньому щось особливе, загадкове… Під час свята діти, вчителі, гості – всі опинилися в казці. Подорожуючи, діти мріяли, співали, танцювали, насолоджувалися дитинством.
Справжнім сюрпризом для вихованців центру став подарунок студентів Первомайського індустріально-педагогічного технікуму. Фросіна К. ( група 23 КТ) виконала пісню «Хто, якщо не ми». Представники танцювального колективу «Бригантина» під керівництвом В.Є.Савченко показали запальний танець «Нове покоління», який приніс усім присутнім додаткову порцію позитиву і радості. До танцювального складу увійшли: К.Міцюк, К.Харченко, В.Солошенко, А.Костюк, О.Тіщенко. Діти були у великому захваті від побаченого.

23 травня студентська молодь та викладачі технікуму взяли участь у суботнику, організованому у м. Рубіжне за ініціативи громадських організацій «Трибун» (керівник – Д.Денищенко) та «Солідарність» ( керівник – Є.Ільченко). Погода була на боці працюючих, допомагала їм теплим вітерцем та яскравим сонечком. Справилися з поставленою задачею досить швидко. У результаті всі отримали відмінний настрій та прибрану місцевість, яка буде радувати жителів міста кожного дня.

Добрі вчинки приносять радість не тільки оточуючим людям, але і тому, хто їх робить. Без добра життя нещасне. Роблячи добрі справи, пам`ятайте, що вони до вас повернуться, як бумеранг. Як кажуть, на добро добром і відповідають.

 

А. Климухіна, студентка групи 23 КТ ПІПТу