День матері у ПІПТі

розміщено в: Новини | 0

Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Доля нашого краю, що змушений був боронитися від наступу різноликих ворогів, вручила українській матері історичну місію збереження роду. Бо допоки чоловіки то на Січі, то в Дикому полі боронили волю, матері ростили і боронили дітей – прийдешнє народу. Справжній козак ні перед ким не знімав шапки. Казали, що й перед царем. А от перед матір’ю ще здалеку він шанобливо схиляв свою непокриту голову. Бо вона – корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше. Скільки поетів описували материнську любов та самопожертву, скільки пісень складено про материнську ласку та доброту, скільки надій і захоплення вкладають у це слово дитячі уста. Мама – це той світлий янгол, який все життя оберігає своїх дітей.

Стало доброю традицією в Первомайському індустріально-педагогічному технікумі щорічно в травні проводити День матері, який є нагодою висловити мамам свою вдячність та любов, побажати їм здоров’я та щастя, помолитися за них.

Ведучі Паніна А. та Соколов Д. привітали всіх матерів з цим прекрасним святом, Себко Д.М., директор технікуму, розпочав свято притчею про маму.

Оплесками вітали присутні камерний хор «Рапсодія» м. Кремінна (художній керівник Семенова Р.П.), який виконав пісні «Виростеш ти, сину», «Колискову».

Зворушливими були привітання найменших гостей свята – дітей співробітників технікуму: Себка Іллі, Казимової Кіри, Рамазанова Данила, Макаринських Анни та Богдана. Відеозвернення Максименка В. та Чумак А. стало приємною несподіванкою для їх мам і не залишило байдужим нікого.

Підготували студенти технікуму і флешмоб «Вітаємо зі святом Матері!». Атмосфера свята добра, любові, відкритості зачарувала всіх присутніх. Розчулив присутніх вірш «Бути мамою просто чи складно?», який прозвучав у виконанні Тюкало Ганни, молодої мами – студентки-випускниці технікуму.

Пісні у виконанні Зайчука Максима, Фросіної Катерини, Попової Олени, танці у виконанні танцювального колективу «Бригантина» (керівник Савченко В.Є.) стали справжньою прикрасою свята.

Климухіна Альона прочитала молитва за маму: «Молюся за маму, Господи, не собі, а їй добра прошу: подай, Господи!».

Незабутні враження, емоції, піднесення та захоплення переповнювали глядачів, бо День матері – це одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Тож будьте щасливі всі Матері: нині сущі і майбутні…