Національна єдність – запорука державності України

розміщено в: Новини | 0

22 січня 2017 року Україна відзначає 98 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України.

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною.

День Соборності має дуже велике значення для всієї країни, оскільки вплинув на всю подальшу історію України. Соборність та Свобода – це головне у житті будь-якої людини та громадянина. Ці слова повертають нас у глибини історії і недалеке минуле, ці слова воскрешають перед нами українців, які своєю працею, знаннями, своєю звитягою прислужилися нашій країні та її людям, які жертвували життям за її Незалежність та Свободу. Сьогодні ми повинні гідно продовжувати справу славних синів та дочок України, робити все для того, щоб до священних слів Соборність та Свобода міцно долучилися Добробут та Щастя наших людей. Історичні дати – не тільки пам’ять про минуле. Це також ключ до того, щоб в майбутньому уникати помилок минулого.

Студенти та викладачі Первомайського індустріально-педагогічного технікуму разом з усією країною відзначали цей день. Під час проведення тематичних виховних годин згадували події січня 1919 року та закликали до єдності українців усієї держави. Учасники флешмобу «Україна єдина» показали, що вони небайдужі до долі рідної держави та підтримують її. У соцмережах розміщено звернення до «земляків по той бік лінії розмежування» із закликом жити в мирі. Такі акції – лише одна сходинка до змін та бажаного майбутнього. Молоді не байдуже, якою Україна буде завтра.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Це свято має стати об’єднуючим чинником для всього українського народу. В єднанні наша сила!