День Святого Валентина

розміщено в: Новини | 0

День Святого Валентина!

День закоханих і щасливих.

Люди люблять і чекають,

А чого? Самі не знають.

У цей день все може статись:

Кожен може закохатись.

Будуть серденька співати,

Будуть квіти дарувати,

Будуть усмішки сяяти.

Кохання – це незвичайне почуття, завдяки якому, кожна людина відчуває себе по-справжньому щасливою і комусь потрібною. Воно окрилює, дає силу і сміливість для здійснення божевільних вчинків.

14 лютого у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі – День закоханих. Це свято завжди сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних моментів. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Із самого ранку у технікумі панувала атмосфера тепла і кохання. Святково прикрашені валентинками, повітряними кульками та цитатами про кохання коридори та кабінети створювали піднесений настрій. Працювала «Пошта Купідона» – кожен мав змогу опустити валентинку чи лист-привітання до яскравої скриньки. А із яким задоволенням отримували їх адресати – і студенти, і викладачі! Як завжди, групи 121 ХТ, 232 БО, 252 ПО КТ порадували святковими валентинками, продемонструвавши свою творчість.

Цей день був яскравим і веселим. Кожна перерва дарувала враження від різноманітних подій. Цікавою була конкусно-розважальна програма. Студентам довелося відповідати на каверзні питання, брати участь в конкурсах і танцювати. Найактивнішими учасниками стали Багацький Антон і Демедко Карина (група 242 ПО КТ) – Валентин і Валентина – 2018. Усі радо зізнавалися у коханні та симпатії своїм друзям, одногрупникам, коханим. Було дуже весело.

Особливо неочікуваним, сповненим приємними моментами та враженнями свято стало для першокурсників. За гарний настрій в цей день дякуємо студентам групи 112 КТ (куратор – Рамазанова Тетяна Сабіржанівна)!

Ще раз вітаємо всіх із цим чудовим святом і бажаємо кожному великого і світлого кохання!