День українського добровольця

розміщено в: Новини | 0

Цього року країна вперше відзначає День українського добровольця. Це свято 17 січня 2017 року встановлено постановою Верховної Ради України № 1822-19 з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. Постановою передбачено встановити День українського добровольця та відзначати його щорічно 14 березня.

Саме в цей день студенти та викладачі Первомайського індустріально-педагогічного технікуму взяли участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня українського добровольця, організованому Рубіжанським індустріально-педагогічним технікумом. У залі були присутні учасники добровольчих формувань, представники Рубіжансько-Кремінського військового комісаріату та Рубіжанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, волонтери,  учні загальноосвітніх закладів.

Усіх присутніх привітали зі святом директор РІПТу Коваленко Ю.Б. та в. о. директора ПІПТу Себко Д.М., відзначивши, що подвиг добровольців врятував країну. А також висловили сподівання, що День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати та гартуватися нові покоління вільних українців.

Гості – учасники бойових дій в зоні АТО – розповіли про мужність і героїзм українських солдат і офіцерів, про честь і доблесть, про почуття обов’язку, любові до рідної землі і до своєї сім’ї. Власне, саме ці якості і почування спонукають українських добровольців зважитися на відчайдушний крок заради благородної мети – захисту Батьківщини. Студенти ж подарували гостям концертні номери.

Завершився захід покладанням квітів до Пам’ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБР, які загинули під час бойових дій 2014 року в м. Рубіжне.

Особливі наші привітання та слова вдячності в цей день були звернені до давніх добрих друзів технікуму – військових підрозділу ремонтно-відновлювального батальйону військової частини польова пошта В0927.