День захисника України в ПІПТі

розміщено в: Новини | 0

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі “СЛАВА!”

Українські захисники!

14 жовтня в нашій історії  – це насамперед християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Ця дата символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які у складі збройних сил СРСР та партизанських формувань захищали Батьківщину від фашистів, воїнів Української повстанської армії та захисників України. Саме тому День захисника України покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх, хто упродовж століть боронив українську землю.

 День захисника Вітчизни –

 Мужності й геройства свято.

 І ми вклоняємося тим,

 Хто літ тому назад багато

  І тим, хто нині з автоматом

  Наш спокій береже і захищає…

Саме такими словами розпочалося святкування Дня Захисника України  в Первомайському індустріально-педагогічному технікумі.

В урочистій обстановці зібралися студенти, педагоги технікуму, гості свята. Затамувавши подих, присутні слухали розповіді старшого прапорщика Іванова Романа Анатолійовича, учасника бойових дій з 2014 р., капітана Єфименка Віктора Івановича, викладача предмету «Захист Вітчизни», учасника бойових дій,  місце служби якого – Луганський прикордонний загін.

Звучали слова привітання, вірші  про мужність героїв, що захищають рідну землю від загарбників. Пісні у виконанні студентів  Зайчука М.,  Фросіної К., Попової О. не залишили нікого байдужим.

Вшанували хвилиною мовчання  пам’ять всіх військовослужбовців, бійців Національної гвардії, прикордонників та добровольців, які загинули за Україну, та мирних жителів, що стали жертвами терористів. А світло запалених свічок  стало  даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання всім воїнам, хто береже наш спокій,  ветеранам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо мирного неба,  міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Слава бійцям і командирам Збройних Сил України та Національної гвардії, що в цей час продовжують стояти на рубежах оборони України і зі зброєю в руках відстоюють нашу державну незалежність.

Вічна слава загиблим героям!

Нехай Свята Покрова захистить своїм омофором всіх поранених воїнів, що перебувають на лікуванні у військових шпиталях. Нехай в їхні сім’ї прийде мир та спокій. А бійці збройних формувань України хай повертаються додому живими та неушкодженими!

Слава героям!