День Збройних сил

розміщено в: Новини | 0

6 грудня Україна відзначала 25 річницю Дня Збройних Сил. Це свято пам’яті про тисячі відважних воїнів, які віддали своє життя за волю нашої держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною, незалежною державою. І, нарешті, 6 грудня – свято усіх чоловіків та юнаків, які бережуть спокій та мир у наших оселях, які завжди готові підставити своє сильне плече.

У цей день у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі пройшли спортивні змагання «Козацька наснага». Подібні заходи допомагають формувати свідомого патріота та готувати молодь до служби у Збройних Силах України. У змаганнях брали участь дві команди: збірні відділень «Комп’ютерні технології», «Бухгалтерський облік» та «Харчові технології», «Товарознавство». Юнаки змагалися у влучності, спритності, силі та показали добру фізичну підготовку, згуртованість, командний дух, колективізм. Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні, досконало продумані естафети. Дівчата привітали юнаків номерами художньої самодіяльності.

Перемогла дружба. По завершенні змагань переможці були нагороджені солодкими подарунками.

Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми вшановуємо всіх військових. Студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму, за традицією, привітали своїх друзів – військову частину 53-ї бригади ЗСУ. Військові ж, у свою чергу, передали до студентської їдальні продукти харчування. Дякуємо їм за цю допомогу!

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! Бажаємо чоловікам бути гідними синами своєї Батьківщини, з честю захищати рідну землю. Незламної волі їм у подоланні труднощів військового буття, віри в силу нашої України та скорішої перемоги, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!!!