Дозволь мені торкнутися душі твоєї…

розміщено в: Новини | 0

Найголовніше — те, чого очима не побачиш

Антуан де Сент-Екзюпері

 

Усе в людині від душі: кохання й біль, вміння співчувати і прощати. Це, власне, те, що відрізняє людину від інших живих істот. Ми живемо у сучасному світі неначе сліпі і глухі, бо перестали слухати вірші та музику, вдивлятися в гарні картини, милуватися краєвидами… Більшість людей зайняті все життя зароблянням грошей — щоб їсти, пити, в щось вдягатись, потім краще їсти, краще пити, краще вдягатись… Але це не може бути метою життя. В гонитві за грошима ми стаємо черствими, не помічаємо чужого горя, не вміємо радіти своєму щастю по-справжньому. На жаль, помічати навколо себе прекрасне може не кожен, зазвичай таким даром володіють тонкі і чуйні особистості. Та цьому можна і треба вчитися!

Вже другий рік поспіль студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму (в. о. директора Себко Д.М.) проводять «зустрічі з прекрасним» в музеї м. Рубіжне ( директор музею Старикова О.Н., завідувач виставками Дарашкевич С.І.). 20 квітня 2017 року вони відвідали виставкову залу музею, де була представлена екскурсія «Світ особливого духу», а спільно з працівниками музею було проведено виховний захід «Позволь мне к твоей прикоснуться душе» ( вихователь Гатченко С.М.).

Музейна вітальня широко розкрила двері для всіх, хто вміє радіти життю і співчувати, хто цінує вірність, кохання і відданість, хто прагне навчитися «бачити зорі в калюжах».

Звучали пісні про кохання у виконанні викладача Дитячої школи мистецтв Андреєвої А., студентів ПІПТу Фросіної К. та Зайчука М. Вірші С.Єсеніна, Е.Асадова, В.Тушнової, що пролунали у виконанні Соловйова К., Бабіної І., Гатченко С.М., примусили всіх задуматися над сутністю людського життя.

Приємною несподіванкою для присутніх став виступ студентів технікуму Єсипенка В. та Круглової І., які мовою танцю спробували передати одне з найвеличніших людських почуттів – кохання.

Велику цікавість і відгук у душах присутніх викликав виступ Горбенка В. – міського барда, учасника квартету авторської пісні «ЗаряД».

Проведений захід спростовує твердження, що сучасне покоління кохає і відчуває по-іншому. Змінюється світ навколо нас, та незмінними залишаються людські почуття.

Тож подякуємо всім, хто допоміг зустрітися з прекрасним, тим, хто дозволив торкнутися своєї душі. Побажаємо, щоб люди зі світлою і чистою душею, з добрим і чуйним серцем частіше зустрічалися Вам на шляху. Нехай проблеми легко вирішуються, справи будуть успішними, душа посміхається, а серце невпинно радіє життю.