Із Днем студента!

розміщено в: Новини | 0

Вважають, що студентство — це особлива каста. Студенти з різних країн можуть чудово знайти спільну мову один з одним, незважаючи на мовні бар’єри. А студентські традиції, як серйозні, так і кумедні,  дуже схожі в Києві і в Львові, в Харкові й Полтаві, в Лисичанську й Рубіжному. Навіть своє «персональне» свято — Міжнародний день студента — студенти всього світу відзначають разом 17 листопада.

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом: відчайдушна юність, коли найбільша проблема — сесія, що насувається, а найочікуваніша дата — День студента. Причому, пригадується, як правило, не стільки саме навчання, скільки перший серйозний роман, веселі посиденьки з друзями, смішні випадки з життя…Словом, від сесії до сесії живуть студенти весело!

17 листопада 2017 року студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму разом із студентам Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму зібралися в актовій  залі, щоб разом відзначити цей день.

Ведучі Петрашевська А. та Багацький А. розпочали свято із вітальних слів на адресу всіх студентів. Зі словами привітання виступили в.о. директора ПІПТу Себко Д.М.  та директор РІПТу Коваленко Ю.Б.

У цей день за успіхи у навчанні, активну громадську та спортивну діяльність були нагороджені кращі студенти обох навчальних закладів, визначені кращі кімнати гуртожитку. Вітаємо переможців!

День студента – саме той день, коли кожен може відкрити в собі нові таланти. Тож команди «Безкорисні копалини» (групи 112 КТ, 252 ПОКТ, 262 ПОКТ) та «Другий курс та старші» (групи 131 КТ, 121 ХТ, 262 ПО КТ) показали все, на що вони здатні – веселі сценки про студентське життя не залишили нікого байдужим. Агітаційна бригада РІПТу виступила з програмою «Професії, які я здобуваю в РІПТі». Солодкі призи заслужено отримали всі три команди.

Лунали пісні у виконанні Фросіної К., Ковальової І., Михайлової А., Єсипенка В, Зайчука М., Савченка С., Іщенко В., Соколова Д., Стовпяги Ю., Попової О.

Танцювальний колектив «Бригантина» (керівник Савченко В.Є.) своїми яскравими танцями прикрасив вечір.

Дорогі наші студенти! Вітаємо Вас зі святом! Бажаємо, щоб наука йшла як по «маслу», іспити – на одному диханні, щоб всі склали сесію без «хвостів», бажано – на стипендію. Удачі Вам!