Кращих за професією «Оператор комп’ютерного набору» обрано!

розміщено в: Новини | 0

У   Первомайському індустріально-педагогічному технікумі  щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед учнів різних професій. Мета проведення таких конкурсів – виявлення талановитих, творчих особистостей, підвищення їх професійної майстерності, створення умов для  професійного і творчого зростання.

15 травня 2017року  було проведено конкурс «Кращий за професією» серед учнів групи 121 КТ,  майбутніх операторів комп’ютерного набору. Умови конкурсу передбачали виконання завдань з професійно-теоретичного циклу та  практичного завдання:

  • теоретична частина – 30 питань з MS Word, MS Publisher та охорони праці, що стосуються професії «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»;
  • практична частина – створення буклету у програмі MS Publisher на тему «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

Усі без винятку учасники впорались із завданнями, але компетентне журі, у складі Гамалій С. О., Чипюк Н. О., Максименко В. Г., підвело підсумки  конкурсу, і кращими за професією «Оператор комп’ютерного набору» стали:

  1. Облапенко Владислав
  2. Мєркушевіч Анастасія
  3. Гриневич Вікторія

Вітаємо переможців! Сподіваємось,  що обрана професія для всіх учасників конкурсу стане першою сходинкою в їх професійному майбутньому.

Бажаємо творчих успіхів, нових звершень та  перемог!