Не забуваємо…

розміщено в: Новини | 0

Студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму разом із вихователем гуртожитку Гатченко С. М. підтримують тісні зв’язки з Кремінським будинком-інтернатом для громадян похилого віку та інвалідів, починаючи з 2015 року. Вони часті гості в цьому закладі: концерти до свят, прибирання території, зустрічі зі старенькими і хворими людьми.

Тож 4 жовтня 2018 року відбувся концерт «Осіння мелодія», якого з нетерпінням чекали мешканці будинку-інтернату. Незмінні ведучі Соловйов К. і Головаха Х., діджей Гончарук І. із задоволенням оголосили про початок свята. Зі сльозами на очах слухали присутні вірші у виконанні Сивоконь Н. та Гатченко С.М.

Танцювальний колектив «Бригантина» у складі Єсипенка В., Васильєва А., Позднякової К., Зенкіної Л., Баніної К. та ін. (керівник Савченко В.Є) ніби запросив всіх до танцю – «Осінній настрій» та «Зумба».

Казка-подарунок «Зі спортом дружити треба всім» у виконанні Баєва В. розвеселила присутніх в залі.

Особливо сподобалась гумористична сценка «Зарядка для літніх або 5 старих та тренер» у виконанні Сіньової А., Ярьомєнко Н., Ляшова Д., Баєва В., Єпіфанцевої А.

Вірші про кохання та романс на вірші С. Єсеніна виконали Зайчук М. та Стовпяга Ю.

Музичний калейдоскоп пісень 70-80-х років, який заспівали Купцова Д., Токарева Г., Стовпяга Ю., Ярьомєнко Н, Баєв В., Серебрякова Л., Гатченко С. М. не залишив байдужим нікого – підспівував увесь зал!

Директор будинку-інтернату Рибіна Наталія Вікторівна подякувала за увагу до літніх людей, наголосивши на тому, що старенькі чекають на такі зустрічі. А ми не забуваємо, бо віримо, що від нашого ставлення до старших людей безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі.