Новорічний подарунок

розміщено в: Новини | 0

Новий рік – одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що це свято, яке дарує надію на здійснення найпотаємніших мрій та наповнює серця людей радістю.  Найдавніша традиція зустрічі Нового року, як правило, пов’язана з розповсюдженим прислів’ям: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш». 

Передноворічна пора – найкращий час для приємних сюрпризів. Напередодні свят до технікуму завітала Новорічна казка, яку підготували наші талановиті студенти. У святково оформленому оригінальними прикрасами та мереживними сніжинками залі зібралися студенти та  викладачі – усі, кому до снаги отримувати радість та позитив. Пісні, танці, жарти – все було на святі. Дід Мороз та Снігуронька привітали гостей з наступаючим Новим 2017 роком і побажали всім веселих зимових свят.

Нехай Новий рік принесе нашій країні довгоочікуваний мир, а нам всім енергію добра й любові, хай завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин вдача і творчі успіхи!