Освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» розпочнуть роботу з 4 червня

розміщено в: Абітуріенту | 0
Освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» працюватимуть з 4 червня до 28 вересня для випускників Криму та окупованої частини Донбасу.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти та науки.

“Цього року освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» працюватимуть з 4 червня до 28 вересня – через них абітурієнти з окупованих територій можуть вступити до вишів за спрощеною процедурою. Відповідні зміни щодо періоду роботи центрів були внесені до наказів МОН та зареєстровані в Мін’юсті”, – йдеться у повідомленні.

Змінилися також і дати, до яких потрібно подати документи вступникам з Криму та непідконтрольної частини Донбасу, що хочуть вступити на бюджет через освітні центри.

Зокрема, вони будуть такими:

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування) для абітурієнтів з Криму та Севастополя:

Прийом документів – до 18-ї год. 20 липня, вступні іспити –  до 23 липня, зарахування – до 12-ї год. 26 липня

Для вступників з Донбасу: прийом документів – до 18-ї год. 20 липня, вступні іспити –  до 26 липня, зарахування – до 12-ї год. 7 серпня.

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів

Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів – до 18-ї год. 1 серпня, вступні іспити –  до 7 серпня, зарахування – до 12-ї год. 8 серпня

Для вступників з Донбасу: прийом документів – до 18-ї год. 1 серпня, вступні іспити –  до 7 серпня, зарахування – до 12-ї год. 14 серпня

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів

Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів – до 18-ї год. 14 липня, вступні іспити –  до 22 липня, зарахування – до 12-ї год. 30 липня