Пам’ятаємо. Перемагаємо

розміщено в: Новини | 0

Під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» пройдуть День пам’яті та примирення і відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Студенти та викладачі Первомайського індустріально-педагогічного технікуму підтримали патріотичну акцію «Мак пам’яті» з вшанування ветеранів війни, учасників визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань у рамках Всеукраїнської акції «Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Червоний мак – це традиційний для України символ скорботи. Він оспівується у народних думах, мак – символ пролитої козацької крові. Водночас мак – це прийнята в Європі емблема пам’яті жертв Першої та Другої світових війн. Саме тому цю квітку було обрано для вшанування пам’яті українців, які загинули під час Другої світової війни. Ця війна торкнулась практично кожної української родини. І ми не маємо права забути про минуле, бо лише шануючи пам’ять про минуле, ми стаємо гідними майбутнього.

Учасники акції «висадили» на карті України червоний мак з іменем та інформацією про рідну чи близьку людину, яка загинула на війні, брала участь у бойових діях, працювала в тилу або пережила окупацію. Кожна квітка – це чиясь доля…