Поїздка до міста Лева

розміщено в: Новини | 0

3 травня 2018 р. відбулася зустріч студентів та викладачів Первомайського індустріально-педагогічного технікуму з членами делегації, що перебувала в м. Львів на конференції в рамках проведення Свята української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: Будівничий, Князь, Лідер!». Організаторами заходу виступили Громадська рада «Святий Юр», Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького, Всеукраїнська громадська організація «Союз Українок», Національний університет «Львівська політехніка», Рада директорів коледжів і технікумів Львівської області, Львівський технологічний технікум. До складу делегації входили Кузьменко А., Петрашевська Г., Круглова І., Климухіна А., Нестеренко М., Новікова М., Шулакова М., супроводжувала делегацію викладач Овчаренко Т.Д., очолював – директор технікуму Себко Д.М.

Члени делегації поділилися враженнями від поїздки. В ході міжнародної науково-практичної конференції Кузьменко Анна, студентка групи 262 ПО КТ, виступила з доповіддю «Андрей Шептицький – духовний провідник українського народу та його роль у розвитку освіти і науки» (науковий керівник Гладка М.І.), яка була високо оцінена членами журі. Також наша делегація мала нагоду отримати позитивні емоцій від виступів учасників святкового концерту, відвідати комплекс Собору святого Юра та Національний музей імені А. Шептицького.

Захід залишив приємні враження у членів делегації. Такі постаті, як Андрей Шептицький, є дійсно знаковими в нашій історії та культурі, а його ідеї завжди будуть актуальними для українців.