Подорож у край Черемоша і Прута

розміщено в: Новини | 0

19 листопада 2018 року у Первомайському індустріально-педагогічному коледжі в рамках тижня циклової комісії соціально-гуманітарних та психолого-педагогічних дисциплін викладач української літератури Гладка Марія Іванівна провела відкритий урок «Я піду в далекі гори» за повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків».

Вдале поєднання традиційних методів навчання з інформаційно-комунікаційними технологіями урізноманітнили урок, зробили його інтенсивним та інтерактивним, а головне, цікавим і для студентів, і для присутніх педагогів.

Під час уроку було використано онлайн-тестування, що дало змогу визначити рівень знань студентів творчості М. Коцюбинського, а бук-трейлер за повістю «Тіні забутих предків» був гарною мотивацією-запрошенням до подорожі в гори.

Студенти групи 111 ХТ, об’єднавшись у міні-групи, презентували дослідження істориків, етнографів, кінокритиків, які допомогли присутнім збагнути красу Гуцульщини, твору «Тіні забутих предків» і фільму С. Параджанова.

Усіх вразило інсценування фрагменту прощання Марічки та Івана у виконанні Мухіної Катерини та Кощака Владислава.

А головне – настрій, який панував протягом усього уроку, після якого всім присутнім захотілося в Карпати – у «край Черемоша і Прута»!

 

Навчально-методичний кабінет