Потяг Єднання України

розміщено в: Новини | 0

22 травня студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму в рамках проведення Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» зустрічалися із об’єднаною командою волонтерів, освітян, журналістів, документалістів, митців, громадських діячів та військових.

Зустрічали гостей  з цікавістю. Акція розпочалася з концерту. Перед студентами виступив аматорський хор «Червона калина» (м. Бориспіль) з композиціями про нашу країну, сім’ю, матір. Любов Панова виконала пісні «Шкільний роман», «Україна». Київський плейбек-театр «Дежа вю» показав імпровізації історій, розказаних присутніми безпосередньо в процесі виступу.  

Під час проведення даного заходу голова волонтерського руху «Архангели» Ніна Литвиненко розповіла про діяльність організації, яка діє виключно на благо українського народу. Звертаючись до присутніх, вона закликала всіх щоденно молитися  за українських військових, за те, щоб всі солдати повернулися додому живими.

Завершенням заходу стало проведення організаторами акції майстер-класу з медичної допомоги.

Зазначений проект спрямований на сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України. Тож гості подарували гарний настрій та позитивні емоції всім присутнім.