Прийшла пора нам розлучатись

розміщено в: Новини | 0

23 червня 2017 року у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі пройшла урочиста церемонія вручення дипломів кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста випускникам відділення «Харчові технології».

Це свято найголовніше для педагогів і для випускників. У цей день підводиться риска під усіма турботами, клопотами, смутками і радощами. Цей день – підсумок життєвого шляху довжиною в кілька років.

Вітальне слово прозвучало із вуст виконуючого обов’язки директора технікуму – Себка Дмитра Миколайовича, який наголосив, що отримання диплому – це визначна подія у житті, і побажав успіхів у майбутньому. Від щирого серця педагоги, майстри та куратори звертались до молодих людей, що вирушають назустріч професійному зросту та до нових звершень і перемог.

Під щирі оплески присутніх випускники одержували дипломи. Дипломи із відзнакою отримали Бабіна Ірина та Тищенко Олександра. Ось вони – наша гордість, наше майбутнє!

Випускники поділилися своїми спогадами про веселе, цікаве студентське життя та висловили слова вдячності педагогічному колективу.

Тож вітаємо вас, дорогі випускники, із завершенням навчання та бажаємо успіхів і реалізації усіх планів на майбутнє!

У добру путь, випускники 2017 року!