День закоханих у коледжі

розміщено в: Новини | 0

Минуще все, любов лиш вічна,
Міліють ріки, душі і слова.
І лиш вона пронизує сторіччя,
Перецвітає і знову ожива.

13 лютого 2019 року в Первомайському індустріально-педагогічному коледжі відбувся виховний захід, присвячений Дню закоханих, «Так ніхто не кохав».

Кохання існувало завжди і всюди, незалежно від часу, місця або ситуації. Кохання існує вічно. Його не виміряти і не осягнути словами. Тож цього дня студентам було запропоновано відвідати прекрасний світ любові, доторкнутися серцем до хвилюючої поезії Л. Українки. Цікавою була розповідь про романтичну історію любові, кохання великого гетьмана Б. Хмельницького до жінки, яка змінила історію України. А з прочитаних листів В. Сосюри до дружини Марії молоді люди дізнались про велике, палке кохання поета на 33 році спільного життя.

Деякі сучасні молоді люди вважають, що вірність, любов – застарілі поняття. Проте студенти в своїй постановці довели, що кохання – це диво. Воно поєднує в собі обожнювання, пристрасть, здатність до самопожертви. У пісні, яка народилась в АТО, слова про кохання до жінки звучали особливо зворушливо. І неможливо було її слухати без мурашок по шкірі. Зустріч закінчилася, але свято у наших серцях триває і досі. Хай змінюються часи, життя і людський світогляд, але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба любити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій яскравим вогнем горить священне і нездоланне почуття любові.