Тиждень англійської мови

розміщено в: З гордістю за «наших», Новини | 0

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі з 12 по 18 грудня 2016 року проведено Всеукраїнський тиждень англійської мови, присвячений Року англійської мови в Україні.

Одним із пріоритетів стратегічного розвитку нашої країни є інтеграція України в європейське суспільство, тому тиждень було відкрито заходом «Подорожуємо Європою», підготовленим студентами групи 261 ПОХТ, 222 БО, 212 БО, 252 ПО КТ, 121 КТ та 111 ХТ.

У цей день студенти здійснили подорож по країнах Європейського континенту і ознайомились з географічним положенням, історією, розвитком культури таких країн, як Польща, Німеччина, Іспанія, Болгарія, Велика Британія.

Чудовою була подорож по Великій Британії, під час якої студенти розповідали про Лондон та його пам’ятки, про правління королеви Єлизавети, про її сім’ю, звичаї та традиції народів цієї країни і демонстрували знання англійської мови.

Відвідуючи Німеччину та Францію, присутні чули повідомлення німецькою та французькою мовами.

У гості до студентів завітали танцювальні гуртки із Польщі, Франції та Іспанії.

Проведений захід супроводжувався показом презентацій, відеофільмів з коментуванням. Наприкінці відбулась бесіда з аудиторією про необхідність та важливість вивчення іноземної мови для кожної високоосвіченої людини.

А 14 грудня відбулось засідання дискусійного клубу, присвячене пам’яті видатного поета і драматурга Вільяма Шекспіра.

У цей день студенти розповідали і дискутували про життєвий і творчий шлях видатного поета і драматурга, дивились уривки з фільмів «Гамлет», «Ромео і Джульєтта», «Король Лір», обговорювали їх. Привернули увагу цікаві факти про життя Шекспіра, прочитані вірші, сонети.

Активними учасниками були студенти Волкова Анастасія (гр. 212 БО), Кузьменко Анна (гр. 252 ПО КТ), Тищенко Олександра (гр. 261 ПО ХТ), Бабіна Ірина (гр.261 ПО ХТ), Даценко Анна (гр. 261 ПОХТ), Раєвський Олександр (гр. 261 ПО ХТ), Федорченко Катерина (гр. 261 ПО ХТ), Новікова Марія (гр. 252 ПО КТ), Єсипенко Владислав (гр. 111 ХТ), Круглова Ірина (гр. 111 ХТ). Проведення тижня дало можливість студентам поширити свої знання з іноземної мови та розвинути світогляд.