Попередження булінгу серед учнів та студентів

розміщено в: Новини | 0

У технікумі проведений тренінг «Попередження булінгу серед учнів та студентів». Соціальний педагог Рамазанова Тетяна Сабіржанівна повідомила студентам, що булінг– це форма психічного насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичної розправи тощо. Як різновид насилля існує також кібербулінг. Це приниження за допомогою мобільних телефонів, інтернету, інших електронних пристроїв (пересилка неоднозначних фото, обзивання по телефону, знімання на відео бійок чи інших принижень і викладання відео в мережу інтернет, цькування через соціальні мережі).

У заході взяли участь 27 студентів, які активно та із зацікавленням виконували завдання педагога, відповідали на запитання, приміряли на себе різні амплуа у рольових іграх.

У тренінгу були використані різноманітні вправи, які надали змогу скласти в логічний ряд знання учнів та отримати нові, визначити для себе наслідки насильницької поведінки для жертви та агресора, розробити свої «добрі» способи боротьби з насильством, осмислити, чому це відбувається, і просто провести час із користю.