У ПІПТі вручення… «Оскарів»!

розміщено в: Новини | 0

24 червня 2016 року в Первомайському індустріально-педагогічному технікумі відбулися урочистості з нагоди закінчення технікуму – випускний вечір.

Закінчилося останнє заняття, складено останні заліки, іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше. Довгоочікуваний випускний вечір – закінчення перед великим початком… Підсумок натхненної праці, сумлінного старання студентів, вболівання батьків за своїх дітей, незгасного ентузіазму педагогічного колективу на чолі з в. о. директора Себко Д.М.

Ось уже два роки наш технікум вважається «переселенцем», і хоч нам дуже важко звикнути до цього, проте ми працюємо, намагаємося йти в ногу з часом, зробити щось таке, щоб надовго залишилося в пам’яті. Тож цього разу нам захотілося провести свято випускного вечора незвичайно, і ми придумали…

Кожен рік вручають премію «Оскар» за досягнення в кіно. А чим ми гірші?! Адже випускний – це остання серія  великого і цікавого серіалу під назвою «ПІПТ – наш рідний дім». На нашому випускному відбулося вручення заслужених нагород творцям і учасникам цього прекрасного серіалу, а замість «Оскарів» – «Золотий ПІПТус»! Номінації, конверти, переможці – все було на нашому святі.

За перемогу в номінації «Розумники і розумниці» змагалися відмінники навчання Бабіна Ірина та Кузьменко Анна, студенти, що досягли високих успіхів у навчанні: Ущеко Олена, Новікова Марія, Попова Антоніна, Карнаухова Катерина, Шиян Любов, лауреат конкурсу молодих літераторів, голова навчальної комісії Ради студентського самоврядування Климухіна Альона. Переможцем визнана студентка відділення «Комп’ютерні технології» Кузьменко Анна.

В номінації «Талант і творчість» –­ наші випускники – співаки Фросіна Катерина та Зайчук Максим, танцюристи Солошенко Вадим, Харченко Кирило, Міцюк Катерина, Тищенко Олександра, майбутній поет Соколов Дмитро. Безсумнівну перемогу отримала незмінна учасниця всіх студентських виступів, голова культмасової комісії Ради студентського самоврядування Тищенко Олександра (відділення «Харчові технології»).

Наступна номінація – «Швидше, вище, сильніше». Це – спортивна гордість ПІПТу: учасники міських спартакіад з футболу, баскетболу, легкої атлетики, шашок, настільного тенісу Тищенко Ілля, Солошенко Вадим, Зеленяк Віталій, Недоступ Олена, призер обласних змагань з волейболу в складі збірної міста Рубіжне, призер змагань серед навчальних закладів міста «Студентський марафон» Костюк Аліна. Кращим з кращих спортсменів технікуму визнано випускника І ступеню  навчання відділення «Комп’ютерні технології» Зеленяка Віталія.

Продовженням свята було вручення дипломів випускникам. Дипломи кваліфікованого робітника отримали випускники І ступеню навчання: група 32 Тз (куратор Іванова Л.О.), група 41 ХТ (куратор Кучерешко О.В.), група 33 КТ (куратор Овчаренко Т.Д.). А далі на сцену для отримання довгоочікуваних дипломів молодшого спеціаліста було запрошено випускників ІІ ступеню навчання:  група 34 БО ( куратор Казимова Н. В.), група 6 ПО КТ (куратор Норкіна О.В.).

У той святковий і трепетно-хвилюючий день лунали пісні, звучали напутні слова кураторів і батьків, були сльози, хвилини смутку від розставання, радості – від закінчення технікуму.

На завершення свята випускники технікуму випустили в небо ліхтарики щастя, зробили фотографії на пам’ять.

Хочеться вірити, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання ВИПУСКНИКА ПЕВОМАЙСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ТЕХНІКУМУ.

Шановні випускники! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в технікумі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!