Учитель – професія від Бога

розміщено в: Новини | 0

Професія педагога – одна з найбільш складних і відповідальних, але разом з тим, і вдячних, бо Учитель вкладає всю душу в своїх учнів, саме він є провідником у такий цікавий світ нових знань, перетворюючи сірі будні на незвіданий шлях до далеких зірок.

Нелегка праця викладача гідна великої поваги. Багато щедрих слів подяки лунали 5 жовтня 2018 року для педагогів Первомайського індустріально-педагогічного технікуму з нагоди їх професійного свята, де відзначили кращих працівників грамотами за високі досягнення у навчанні і вихованні учнівської та студентської молоді, формуванні творчих особистостей та високий професіоналізм. Цієї відзнаки удостоїлись Гамалій Світлана Олександрівна, завідувач методичного кабінету; Гаєва Тетяна Миколаївна, методист; Норкіна Олена Володимирівна, викладач математики; Дмитренко Світлана Володимирівна, викладач англійської мови; Тішкова Тетяна Хомівна, викладач хімії; Рочвак Ірина Анатоліївна, майстер виробничого навчання; Нейман Юлія Олександрівна, майстер виробничого навчання; Савченко Валентина Євгеніївна, художній керівник.

На святковому концерті освітян та гостей свята привітав мер міста Рубіжне Хортів С., який зазначив, що в освіті працюють справжні патріоти своєї справи, які віддають свій досвід для розбудови та процвітання нашої країни. Працівник освіти – це не професія, це – порив душі, поклик серця.

В.о. директора Себко Д.М, перебуваючи у відрядженні в далекій Америці, надіслав відеопривітання рідному педагогічному колективу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лугова Л.І. побажала педагогам міцного здоров’я, щастя, невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень.

Студенти підготували святковий концерт, учасниками якого стали представники всіх студентських груп технікуму. Ведучі свята Сіньова А. та Ярьомєнко Н., студентки-першокурсниці, щиро вітали присутніх із святом. Лунали пісні у виконанні Мухіної К., Савченка С., Стовпяги Ю, Зайчука М. та ін. Танці «Вчителька» та «Літні мотиви» у виконанні танцювального колективу «Бригантина» (керівник Савченко В.Є.) не залишили нікого байдужими.

Привітали улюблених викладачів і майбутні педагоги-майстри виробничого навчання – студенти-випускники груп 261 ПО ХТ та 262 ПО КТ.

Шановні педагоги! Вітаємо Вас зі святом! Нехай завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Пам’ятайте, що професія від Бога одна – Учитель, всі інші – від учителя!

Іванова Л.О., куратор групи 111 ХТ