УВАГА! Конкурс «В душі я літаю»

розміщено в: Новини | 0

Конкурс «В душі я літаю» створювався, як проект для підтримки творчого, юного покоління. Ми віримо, що саме обдаровані діти, незабаром, рухатимуть Україну вперед. Розуміючи це, ми – компанія Full Contact, Центр української культури та мистецтв, благодійний фонд Благомай, Представництво Air France в Україні, інтернет-видання «Обозреватель», інтернет-енциклопедія родини, материнства та дитинства UAUA.info, засновник галереї та культурного центру Spivakovska ART:EGO Ліка Співаковська – започатковуємо проект, метою якого є, не лише заохочення талановитої молоді до творчого пориву, але і закладення в них соціальної відповідальності та бажання допомагати іншим.

 «В душі я літаю» це конкурс із соціальною складовою. Важливим сьогодні є закладення основ соціальної відповідальності, бажання приймати важливі рішення, не бути байдужим та допомагати іншим. В цьому проекті кожен учасник має змогу допомогти тим, хто цього потребує – погодившись пожертвувати свою роботу на благодійний аукціон. На виручені від продажу картин кошти будуть закуплені необхідні матеріали, які передадуть Цюрупинському дитячому будинку-інтернату.

Для об’єктивного вибору переможців – конкурс судитиме 2 різних склади журі:

  1. Професійні мистецтвознавці та арт-митці. Вони визначать з професійної точки зору тридцять кращих робіт, які будуть представлені на виставці в Києві у Центрі української культури та мистецтв. Автор кращої роботи отримає поїздку до Парижа на три дні, та можливість відвідати Disneyland Paris у супроводі повнолітнього представника.
  2. Інтернет аудиторія, яка обере три кращі роботи. Їх автори отримають заохочувальні призи.

Оголошення переможців відбудеться на виставці в Києві 23 грудня у Центрі української культури та мистецтв. Виставка картин пройде з 23 по 25 грудня 2016 року, де у всіх охочих буде можливість її відвідати у Центрі української культури та мистецтва, за адресою м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В, м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів). Після завершення виставки картини повернуть власникам коштом організаторів проекту.

Ми сподіваємось, що цей конкурс допоможе розкрити й показати світові таланти, сховані в кожній дитині та разом з тим, дасть можливість юним учасникам вже сьогодні змінювати життя тих, хто потребує підтримки.

Умови конкурсу:

Тема Конкурсу – «В душі я літаю». Для участі у Конкурсі приймаються фото або скан-копії малюнків (картин), які написані власноруч автором (Учасником) олівцем, крейдою чи фарбами тощо на полотні, картоні чи папері формату А3, що висвітлюють тематику Конкурсу. Для того, щоб взяти участь у Конкурсі, натисніть кнопку «Подати роботу», заповніть заявку та зареєструйтесь на нашому сайті.

Завантажте фото або скан-копію Вашої картини. Якщо Ви згодні віддати Вашу картину на благодійний аукціон, підтвердить це згодою, відмітивши наступний пункт «Я, Учасник, та мій законний представник, підтверджуємо, що згодні безоплатно надати у власність Благодійного Фонду «Благомай» оригінал Конкурсної роботи з метою подальшого збору благодійних коштів в рамках проведення благодійного Аукціону»

Для того, щоб фото або скан-копія Вашої картини мала якнайкраще зображення на сайті, дотримуйтесь таких вимог:

  • Формат зображень які завантажуються має бути – jpg;
  • Максимальний розмір файлу – 5 Мб. Час, необхідний для збереження зображення, залежить від розміру вашого файлу і швидкості доступу до інтернет-ресурсів;
  • Офлайн фотографії обробляються програмним способом з метою зменшення ваги файлу. При обробці в Photoshop і інших програмах редагування зображень з метою їх розміщення на інтернет-ресурсах слід при збереженні файлу привласнювати стандартний профіль sRGB;
  • Максимальна висота зображення – 600 пікселів, максимальний розмір файлу – до 5 Мб;
  • Не публікуйте фотографії з явним технічним браком (нерізкі, зі «змазаним» зображенням, зроблені з грубими помилками кадрування).

Завантажити картину можна до 14 грудня 2016 року включно. Кожен Учасник може завантажити лише 1 (одну) картину. Картина, яка подається на Конкурс, має бути авторською та створеною спеціально для цього Конкурсу. Картина, яка раніше брала участь в інших конкурсах/акціях тощо, до участі у Конкурсі не допускається. Замовник та Виконавець Конкурсу залишають за собою право не допускати до участі у Конкурсі або вилучати з Конкурсу вже завантажені Учасниками картини, якщо вони не відповідають умовам Конкурсу або порушують їх.