Великий Шевченко

розміщено в: Новини | 0

9 березня 2019 року виповнилося 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Це велика подія для нашої країни. Таким патріотом, яким був Тарас Шевченко, сьогодні має бути кожен. Вся його діяльність була спрямована на те, щоб український народ був вільним, а Україна – незалежною.

У Первомайському індустріально-педагогічному коледжі вшановували пам’ять Великого Кобзаря. З нагоди цього пам’ятного дня студенти закладу долучилися до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»#ByShevchenko, отримавши естафету від студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ.

Флешмоб, ініційований Міністерством молоді та спорту України та активною українською молоддю, став засвідченням любові до творчості великого творця. Перечитування його творів, віднайдення у його текстах мудрості і натхнення, осмислення минулого, сучасного і майбутнього України є найкращим вшануванням пам’яті Великого Кобзаря.

Учасники заходу – Соловйов Костянтин, Паніна Анастасія, Круглова Ірина, Щира Дінара, Серебрякова Лілія – передали естафету студентам спеціальності «Харчові технології» Маріупольського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського.