Весняна толока

розміщено в: Новини | 0

Минули зимові холоди, зійшов сніг, весняне тепло пробудило все живе від довгого зимового сну – отже настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася всім.

26 квітня у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі відбулася традиційна весняна толока з благоустрою закріпленої території у місті Рубіжне та території Кремінського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів.

Весело та дружно працювали студенти. Робота кипіла, настрій покращувався щохвилини, і навіть сонце весь ранок спостерігало, як завзято та натхненно працює студентство, створюючи атмосферу затишку.

Ентузіазм молоді та завзятість зробили свою справу – вже після кількох годин плідної праці залишилася чистота не тільки довкола, але і в душі, адже працювали з користю і для себе, і для людей!

Захід, який щорічно проводиться у нашому технікумі, – це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка прибирає певну територію, вже не буде смітити на ній.

Дякуємо всім, хто взяв участь у весняній толоці! Закликаємо не бути байдужими та дбати про красу і чистоту рідного краю. Адже ніхто за нас не доведе до ладу нашу землю.