Випускний вечір

розміщено в: Новини | 0

У п’ятницю, 10 липня 2015 року, пройшла урочиста церемонія вручення дипломів про освіту студентам Первомайського індустріально- педагогічного технікуму.

Радісним і, водночас, сумним був цей день, адже технікум прощався зі своїми випускниками. Викладачі та студенти, вперше, не у стінах свого рідного Первомайського технікуму, організовували це свято, проте завжди відчували допомогу та дружнє плече рубіжан. Цей день знаковий, бо кожний з присутніх зробив свій вибір на користь свого технікуму і своєї країни, коли наказом МОН України № 1284 від 7 листопада 2014 року Первомайський індустріально-педагогічний технікум було переведено до міста Рубіжне.

Таке свято – одне із найяскравіших в житті кожної людини. Проте на очах викладачів і студентів – сльози. Ці студенти чули постріли «градів», переховувались у підвалах і бачили зруйновані будинки, вулиці, зруйновані долі й втрачені життя. Деяким з них довелося вибиратися з території бойових дій до Рубіжного у машинному відсіку локомотива, інші, у такому ранньому та молодому віці, отримали поранення та бачили на власні очі смерть своїх рідних.

Сам випускний вечір відбувся в актовому залі Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму директором якого є Петро Іванович Богачов.

В.о. директора Первомайського індустріально-педагогічного технікуму Дмитро Миколайович Себко привітав випускників з успішним завершенням студентських років, побажав гордо ступати життєвим шляхом, з легкістю долати всі перепони, досягати бажаної мети чесно, завжди вчиняти справедливо та бути гідними громадянами нашої держави, яку ми всі любимо та цінуємо.

«Сьогодні ми випускаємо вас у доросле життя. І хоч дуже багато залежить від вас та ваших рішень, не забувайте, що вчитись треба протягом усього життя. Я впевнений, що дипломи допоможуть вам знайти своє місце у професійному світі. А ті сили, що допомагали вам протягом цього року, загартували вас і допоможуть у подальшому житті долати труднощі і негаразди!» – зауважив Дмитро Миколайович у вітальному слові.

Секретар Рубіжанської міської ради Дмитро Хайдарович Мухтаров привітав випускників із закінченням навчання та побажав сил у подальшому житті, а також завжди залишатися справжніми людьми.

Керівник філії № 1 у м. Рубіжне Благодійного фонду Олександра Романовського Юрій Валерійович Цимбалюк виступив із привітанням та напутніми словами, висловив подяку технікуму за участь у волонтерському русі.

Випускний – це незабутній момент у житті! Але це свято не лише випускників. Поруч з ними всі роки навчання йшли батьки. Радість відкриттів та біль розчарувань, щастя дружби та тривоги першого кохання – все пережито разом. Із словами привітання звернулась до молоді представник батьківського комітету технікуму Інна Петрівна Лазерко.

Атмосфера заходу була по-сімейному теплою та дружньою. Студенти подарували багато пісень і танців викладачам, батькам та гостям. Чудово, що в одному місці зібрались стільки рідних душ, гарячих сердець і палаючих очей! Це було незабутньо!

Олена Володимирівна Норкіна