Вітаємо переможців І етапу олімпіади з української мови!

розміщено в: Новини | 0

Слова Ліни Костенко «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» сьогодні знає, мабуть, кожен українець. І це справді так, бо мова – це найбільше багатство, найкраще надбання людства. Споконвіку ідентифікація етнічної належності відбувалася саме через мову. Максим Рильський писав: «Як парость виноградної лози, плекайте мову. Пильно й ненастанно політь бур’ян». І в наш складний час ці слова поета не втратили своєї актуальності.  З метою формування в учнівської та студентської молоді шанобливого ставлення до мови та грамотного використання її,  в Первомайському індустріально-педагогічному технікумі щороку проводиться олімпіада з української мови.

2 листопада 2017 року в технікумі стартував І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови,  в якому взяло участь 27 студентів технікуму.

Кращими визнані :

І ступінь

І місце – Сухіна Аліса (гр. 112 КТ) – 21,5 балів

ІІ місце – Ямпольська Ганна (гр. 112 КТ) – 21 бал

ІІІ місце – Соколов Дмитро (гр. 131 КТ) – 13 балів

Ковальова Діана(гр. 112 КТ) – 13 балів

ІІ ступінь

І місце – Артьомова Людмила (гр. 232 БО) –  24 бали

ІІ місце – Ущеко Олена (гр. 232 БО) – 23 бали

ІІІ місце – Шулакова Марина (гр. 232 БО) – 16 балів

 

Дякуємо всім  учасникам олімпіади за участь! Вітаємо переможців! Бажаємо творчого натхнення, подальших перемог. Віримо, що завдяки Вам, знавцям української мови, наша  рідна мова буде жити, формувати патріотів, фахівців, які з гордістю говоритимуть: «Я пишаюся тим, що Я УКРАЇНЕЦЬ чи УКРАЇНКА!»