Всеукраїнський тиждень права

розміщено в: Новини | 0

З нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини указом Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149/2008 започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

8 грудня студенти технікуму зустрілися з представниками правоохоронних органів – старшим інспектором лейтенантом поліції Кравченко Ю.А. та інспектором поліції старшим лейтенантом Лукашуком В.М.

На зустрічі піднімалася тема захисту прав людини у нашій державі, кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, зокрема, пов`язаних з незаконним обігом наркотичних речовин та їх аналогів. Говорили про сутність такого зла, як наркоманія, її наслідки та відсутність перспектив на подальше повноцінне життя. Інспектор розповів студентам про невідворотність покарання за вчинений злочин. Правоохоронці також відповіли на запитання студентів. Запитання були досить відвертими, а відтак і відповіді сформувались конкретні й вичерпні.

Сподіваємось, такі заходи сприятимуть формуванню правової свідомості молодої людини.