Є така нація – СТУДЕНТИ!

розміщено в: Новини | 0

Студенти – люди веселі, галасливі. Найбільше на світі справжній студент любить свята і відпочинок, тому День студента щороку відзначається незабутньо. Студент – це людина, яка вже знаходиться в досить свідомому віці, повноліття припадає приблизно на перший – другий курс навчання і, в принципі, повинен повністю присвячувати себе НАВЧАННЮ на благо майбутньої професії. Але – це в ідеалі. Насправді ж , кожен студент хоча б один раз у житті прогуляв пари, завалив екзамен або залік, ну і, звичайно ж, відсвяткував якесь свято у великій компанії. Тож, 17 листопада 2016 року в актовій залі технікуму зібралася така компанія  – студенти теперішні й  колишні – зібралися, щоб відсвяткувати найулюбленіше свято – ДЕНЬ СТУДЕНТА.

Щоб цей день пройшов весело і залишився в пам’яті надовго, доклало зусиль багато людей – куратори, викладачі, і, безумовно, самі студенти. Тому робота почалася задовго до самого свята. Кожною групою були підготовлені жартівливі вітальні плакати, відділеннями – фотоколажі «Найяскравіші моменти життя студентів». Сюрпризом став святковий номер газети «ПІПТ.info», підготовлений студентами під керівництвом викладачів.

Важливі персони на святі – першокурсники. Трохи перелякані, бо ще не усвідомлюють, що на них чекає. Вони ще не розібралися, де знаходиться той чи інший кабінет, плутаються в дзвінках, більше того –  навіть ще не запам’ятали викладачів в обличчя!  Але саме для них День студента – дуже важливе свято, бо в цей день їх приймуть в міцну студентську родину –  посвятять у студенти.

За традицією, з вітальними словами до присутніх звернувся виконуючий обов’язки директора Себко Д.М., який привітав студентство із святом, побажав молоді здоров’я, творчих здобутків, гармонійного розвитку, сили та наснаги. Приємною частиною урочистості стала церемонія нагородження кращих студентів за відмінне навчання, активну участь у громадському та спортивно-масовому житті.

Гість свята –  секретар Рубіжанської міської ради Соловйов В.І. –  привітав усіх із Днем студента та нагородив почесними грамотами Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації колишніх студентів, а нині педагогів Первомайського індустріально-педагогічного технікуму –  в.о. директора ПІПТу Себка Д.М. та викладача математики Норкіну О.В. Грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради нагороджено майстрів виробничого навчання Рочвак І.А., Корольову О.М. та викладачів Казимову Н.В., Гатченко С.М., Дмитренко С.В.

Студенти ж віддячили усім глядачам гумористичними та естрадними номерами. Веселі, талановиті та креативні юнаки й дівчата, які навчаються в технікумі, підготували насичену концертну програму, демонструючи свої вміння та всебічні таланти. Мініатюри, перевтілення у різноманітні образи, танці та пісні – все це стало переконливим доказом невичерпного творчого потенціалу. Лунали оплески, бурхлива емоційна підтримка зали, панував чудовий настрій, святкове піднесення, словом, – неповторна атмосфера незабутніх студентських років.

У всі часи, студентство було особливим народом, трохи авантюрним, веселим і безтурботним, але охочим до знань, який подає великі надії!  Політ їхньої думки і фантазії несе світові нові уявлення, «моду» на спілкування, безкомпромісність і протест проти несправедливості і старих установок. Це іноді непомітні, але досить важливі речі, що здатні змінювати оточуючий світ.

Тож, дорогі наші студенти, будьте вільними, незалежними від чужих думок, чесними перед собою і людьми. Несіть оточуючим світле почуття любові до життя і прагнення стати  повноцінною особистістю, щоб гідно нести звання студента Первомайського індустріально-педагогічного технікуму.

Із святом Вас!