Загальні збори трудового колективу

розміщено в: Новини | 0

21 червня 2017 року у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі відбулися Загальні збори трудового колективу, на яких розглядалося питання про приєднання навчального закладу до складу Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля як відокремленого структурного підрозділу.

У роботі Загальних зборів взяли участь викладачі, співробітники і представники студентського самоврядування технікуму. Були також присутні Рязанцев Олександр Іванович, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, доктор технічних наук, професор Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля; Жученко Євген Володимирович, голова Ради директорів вищих навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації в Луганській області, директор Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля; Барбарук Віктор Миколайович, кандидат технічних наук, доцент Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

В результаті проведення відкритого голосування Загальні збори одноголосно ухвалили рішення про приєднання Первомайського індустріально-педагогічного технікуму до складу Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля як відокремленого структурного підрозділу.