Змагаймось за нове життя!

розміщено в: Новини | 0

У лютому – березні 2018 року проходить ІІI Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», який був започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер – Слиж (Торонто, Канада). Захід присвячений творчості видатної української письменниці Лесі Українки.

Метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню молоді зі спадщиною великої української поетеси Лесі Українки, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

Приємно усвідомлювати, що слово української письменниці – живе, сильне, незламне – звучить з вуст молодого покоління в усіх куточках України. А назва конкурсу спонукає змагатися за нове життя.

Студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму взяли активну участь у конкурсі.

У номінації «аудіовізуальний твір» була представлена пісня на слова Лесі Українки «Без надії сподіваюсь» («Contra spem spero»). Виконавець – Іщенко Вікторія (група 131 КТ), автор музики – Зайчук Максим (група 252 ПО КТ).

У номінації «декламація» виступали Петрашевська Анна (група 232 БО) з уривком з вірша у прозі «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами» та Соколов Дмитро (група 131 КТ) – вірш «Скрізь плач, і стогін, і ридання».

За монтаж відеоматеріалів дякуємо студенту групи 262 ПО КТ Нестеренку Микиті!

Бажаємо успіхів та перемоги всім учасникам конкурсу!