Зустріч з науковцем

розміщено в: Новини | 0

Нинішні події на сході України нікого не можуть залишити байдужими, а особливо науковців. Вони прагнуть своїми працями  висловити власну точку зору на агресію Росії, висвітлити передумови виникнення збройного вторгнення на терени України. Серед них активну, цілеспрямовану позицію займає Гарань Олексій Васильович,  доктор історичних наук, професор  Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Народна мудрість говорить: «Хто голосно говорить – того чують, а хто розумно говорить – того слухають». 04 жовтня 2017 року студенти та викладачі  Первомайського індустріально-педагогічного технікуму  уважно слухали лекцію науковця на тему: «Революція, війна та Мінські домовленості». Ця зустріч пройшла у рамках участі технікуму у лекційному проекті від Програми академічних обмінів імені Фулбрайта.

Наочним і змістовним був виступ професора про Революцію Гідності, про причини війни на Донбасі, про Мінські домовленості. Зацікавили присутніх дослідження Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва,  науковим директором якого є Олексій Васильович.

Такі зустрічі необхідно проводити, бо вони  сприяють формуванню у студентів власного погляду на події, явища, що відбуваються в країні, сприяють вихованню національної гідності, почуття патріотизму.